Målebånd 1.5m for å måle midjen. På framsiden finnes en BMI index og på baksiden finnes en hvit knapp for å dra inn målebåndet
Hvid (02)
| Materiale | ABS, PVC |
| Høyde | 1,9 cm |
| Bredde | 5,4 cm |
| Lengde | 6,2 cm |
| Størrelse | 5,4 cmx1,9 cmx6,2 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 29/10.5 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/300 |
| Carton Størrelse | 32 cmx44 cmx25 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI654802 | 3385 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 20,00 kr
Fra 1060,00 kr
Fra 43,00 kr
Fra 910,00 kr
Fra 11,80 kr
Fra 30,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |