Digital kjøkkentimer i plast med magnet på baksiden. Perfekt til å henge på kjøleskapet eller kjøkkenviften. Bra trykkoverflate. Batterier inkludert
Sølv (32)
| Materiale | ABS |
| Høyde | 0,9 cm |
| Bredde | 5,2 cm |
| Lengde | 7 cm |
| Størrelse | 5,2 cmx0,9 cmx7 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 23/7.97 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/200 |
| Carton Størrelse | 33 cmx37,5 cmx21 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | D.o.C EMC/CE, EMC, PAHs, RoHS, Battery 2006/66/EC, Phthalates, Air-Safe Transport of Goods, Sea-Safe Transport of Goods, MSDS, Safety Data Sheet (SDS), BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI651632 | 6277 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 43,00 kr
Fra 40,00 kr
Fra 399,00 kr
Fra 2,37 kr
Fra 14,70 kr
Fra 12,35 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |