Sammenleggbart polyesterteppe pakket i veske. Utbrettet størrelse 140 x 100 cm.
Sort (01)
| Materiale | Plast, Polyester |
| Bredde | 100 cm |
| Lengde | 140 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 97/13 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 33 cmx45 cmx38 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, Cadmium |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI86599101 | 1936 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 544,00 kr
Fra 1170,00 kr
Fra 2661,00 kr
Fra 1709,00 kr
Fra 3613,00 kr
Fra 1562,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |