Håndlaget oval kurv. Laget i piletre av skikkelige håndtverkere i Europa
Naturlig (311)
| Materiale | Pil |
| Høyde | 8/18 cm |
| Bredde | 20 cm |
| Lengde | 14 cm |
| Størrelse | 20 cmx8/18 cmx14 cm |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Leveringstid | Ca 2 månader |
| Opprinnelsesland | Polen |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 443,00 kr
Fra 880,00 kr
Fra 597,00 kr
Fra 36,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |