Lett hvelvet lommelerke i stål (240 ml) med skrulokk
Sølv (32)
| Materiale | Rustfritt stål 304, PE |
| Høyde | 13,8 cm |
| Bredde | 2,1 cm |
| Lengde | 9,5 cm |
| Størrelse | 2,1 cmx13,8 cmx9,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 115/13.94 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 22 cmx70 cmx32 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, Heavy Metals, SVHC\'s, Chromium VI, LFGB, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI767932 | 7044 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 48,10 kr
Fra 45,75 kr
Fra 299,00 kr
Fra 2,37 kr
Fra 16,45 kr
Fra 14,70 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |