Bambus ost og vin sett, inkludert: korketrekker, vinstopper, ostehøvel og kniv.
Brun (11)
| Materiale | Bambus, Sinklegering, Rustfritt stål 3CR13 |
| Høyde | 4 cm |
| Bredde | 19,5 cm |
| Lengde | 25,5 cm |
| Størrelse | 19,5 cmx4 cmx25,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 1110/11.3 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 27,5 cmx41,5 cmx22 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, SVHC\'s, PCP, Foodcontact, LFGB, Bisphenol A (BPA), BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI83956711 | 0 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 477,00 kr
Fra 931,00 kr
Fra 1212,00 kr
Fra 34,00 kr
Fra 294,00 kr
Fra 744,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |