Digital stoppeklokke i plast med snøre i nylon. Batterier inkludert.
Sort (01)
| Materiale | PS |
| Høyde | 2,4 cm |
| Bredde | 5,2 cm |
| Lengde | 7,3 cm |
| Størrelse | 5,2 cmx2,4 cmx7,3 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 47/9.5 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/200 |
| Carton Størrelse | 33 cmx57,7 cmx21,8 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Battery 2006/66/EC, D.o.C EMC/CE, EMC, PAHs, RoHS, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, MSDS |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI787201 | 1459 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 2,38 kr
Fra 16,55 kr
Fra 14,80 kr
Fra 15,10 kr
Fra 63,50 kr
Fra 45,60 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |