Telefonstativ i aluminiumslegering med 360-graders rotasjonsfunksjon. Kan brettes helt flatt for enkel oppbevaring. Robust og tung design for stabil støtte. Individuelt pakket i en hvit eske.
Sølv (32)
| Materiale | Karbonstål, Legering |
| Høyde | 1,8 cm |
| Bredde | 7,9 cm |
| Lengde | 8,2 cm |
| Størrelse | 7,9 cmx1,8 cmx8,2 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 114.8/13.3 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 35 cmx45 cmx22 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI134952232 | 13650 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 2,38 kr
Fra 16,55 kr
Fra 14,80 kr
Fra 15,10 kr
Fra 63,50 kr
Fra 45,60 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |