Novella Bront er en elegant og slitesterk A5 notatbok med matt omslag. Den har 100 ark 80 g/m² papir, og er perfekt for notater, skisser eller ideer. Det laminerte harde omslaget kan tilpasses med fullfargetrykk over hele omslaget (foran, bak og rygg), og gir et stilig og profesjonelt utseende samtidig som det beskytter sidene. Innvendig kan sidene tilpasses helt etter ditt ønske, noe som gir deg full frihet til å tilpasse oppsett, grafikk eller budskap. Produsert i Storbritannia.
0,27 kg
| Antall | 100 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 94,00 | 90,00 | 86,00 | 84,00 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 63 |
| CO2-avtrykk | 0,27 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | STORBRITANNIA |
| Materiale | FSC sertifisert papir, FSC sertifisert papp |
| Størrelse | 21 x 1,6 x 14 cm |
| Emballasje | 40stk |
| Bruttovekt | 4,1kg |
| Vekt | 3,89kg |
| Emballasje | 31x22x34cm |
| GTIN / EAN | 8713159722014 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | FSC®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 10000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 9,60 kr
Fra 12,40 kr
Fra 25,00 kr
Fra 25,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |