Eksklusiv design notatblokk (A5 referanse) med Thermo PU innbinding, sort sløyfe sidemarkør, magnetisk lukking og 80 ark (80gsm) med kremfarget linjert papir. Sammen med Tactical klikkkulepennen. Begge tingene pakket i en "LUXE" gaveeske. Størrelse notatblokk: 13.5 x 20.5 cm. lengde penn: 14 cm. Diameter penn: 1.05cm.
2,93 kg
| Antall | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 320,00 | 310,00 | 300,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 4 |
| CO2-avtrykk | 2,93 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Termo PU plast |
| Størrelse | 23,5 x 3,2 x 18,2 cm |
| Emballasje | 20stk |
| Bruttovekt | 12kg |
| Vekt | 11,4kg |
| Emballasje | 40x37x26cm |
| GTIN / EAN | 8713159271819 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiFSC® |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 0 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 25,00 kr
Fra 33,00 kr
Fra 350,00 kr
Fra 58,00 kr
Fra 272,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |