Moleskine Classic notatbok med stivt omslag er nå tilgjengelig i medium størrelse. Den har de ikoniske avrundede hjørnene, elastisk lukking og bokmerke av bånd. Utvidbar innerlomme til bakomslaget. Inneholder 208 linjerte sider i elfenbensfarge.
| Antall | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 236,00 | 229,00 | 222,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Kunstpapir |
| Størrelse | 18 x 1,5 x 11,5 cmcm |
| Emballasje | 48st |
| Bruttovekt | 13kg |
| Vekt | 12.35kg |
| Emballasje | 28x22x39cm |
| GTIN / EAN | 8713159267003 |
| GPSR-Informasjon | Moleskine Srl Via Bergognone 34 20144 Milano Italy https://www.moleskine.nl/ |
| Sertifikat | FSC® |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 3647 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 26,00 kr
Fra 350,00 kr
Fra 34,00 kr
Fra 272,00 kr
Fra 32,00 kr
Fra 62,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |