Classic Moleskine stor notatbok med stivt omslag i bestselgende svart, samt en rekke andre stilige, levende farger. Den har avrundede hjørner, elastisk lukking og bokmerke av bånd. Utvidbar lomme i papp og klut til innsiden av bakomslag. Inneholder 240 stiplede sider i elfenbensfarge.
| Antall | 1 | 50 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 229,00 | 222,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Opprinnelsesland | VIETNAM |
| Materiale | Kunstpapir |
| Størrelse | 21 x 1,5 x 13 cmcm |
| Emballasje | 48st |
| Bruttovekt | 18kg |
| Vekt | 17.1kg |
| Emballasje | 31x46x27cm |
| GTIN / EAN | 8713159266563 |
| GPSR-Informasjon | Moleskine Srl Via Bergognone 34 20144 Milano Italy https://www.moleskine.nl/ |
| Sertifikat | FSC® |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 1531 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 26,00 kr
Fra 350,00 kr
Fra 34,00 kr
Fra 272,00 kr
Fra 26,00 kr
Fra 32,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |