Kork og lin notatbok og kork- og hvetestråpen i kraftpapirkasse. Den bærbare datamaskinen har en elastisk pennekrets og 80 ark med papir med datomelding. Kulepennen har blått blekk.
Brun (11)
| Materiale | Papir, Kork, Vete strå |
| Høyde | 2 cm |
| Bredde | 16 cm |
| Lengde | 22 cm |
| Størrelse | 16 cmx2 cmx22 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 310/12.8 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 36 cmx45 cmx24 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, PCP, Lead, Formaldehyde |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI931211 | 2126 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 25,00 kr
Fra 33,00 kr
Fra 350,00 kr
Fra 58,00 kr
Fra 272,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |