Denne notatblokken er perfekt for å skrive ned raske notater, påminnelser og lister. Den kompakte størrelsen gjør den ideell for hjemme-, kontor- eller skolebruk. Den inneholder 3 forskjellige typer klistrelapper med 70 g/m2 papir. 100 ark (10 x 7,5 cm), 25 ark (7,5 x 5 cm), pluss totalt 125 små fargede klistremerker (4,4 x 1,2 cm).
0,15 kg
| Antall | 1 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 19,60 | 19,20 | 18,80 | 18,20 |
Beige
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 43 |
| CO2-avtrykk | 0,15 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert papir, Papp |
| Størrelse | 10,5 x 8 cm |
| Emballasje | 100stk |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9,5kg |
| Emballasje | 25x46x19cm |
| GTIN / EAN | 8713159670117 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 0 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 114,00 kr
Fra 54,00 kr
Fra 35,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |