Kombinasjonen av Sticky-Mate®-klistrelapper og neon-sidemarkører i et mykt omslag skaper et nyttig produkt og effektivt salgsfremmende verktøy. Inkluderer 50 (80 g/m2) klistrelapper i størrelse: 100 x 75 mm og 25 ark (80 g/m2) med klistrelapper i størrelse: 50x75mm. Inkluderer 5 sett med 20 neonfargede sidemarkører. Omslag (350g/m2) er digitalt trykket med glanset eller matt laminering.
0,14 kg
| Antall | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 52,00 | 40,00 | 33,00 | 31,00 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 57 |
| CO2-avtrykk | 0,14 kg |
| Opprinnelsesland | STORBRITANNIA |
| Materiale | Papir, 80 g/m2 |
| Størrelse | 10,6 x 1,5 x 7,8 cm |
| Emballasje | 150stk |
| Bruttovekt | 16kg |
| Vekt | 15,2kg |
| Emballasje | 40x23x42cm |
| GTIN / EAN | 8713159339007 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | FSC®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 10000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 9,60 kr
Fra 12,40 kr
Fra 25,00 kr
Fra 25,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |