En behagelig kopp med stort håndtak.
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 101,00 | 80,50 | 59,50 | 57,00 | 46,55 | 43,70 | 41,20 | 39,00 | 38,45 |
Hvid (02)
Klassisk gaveeske som finnes i mange ulike farger.
Emballasje med åpning som viser avtrykk på kruset fra drikkesiden.
Gaveeske til 4 krus i mange forskjellige farger.
Gaveeske til 6 krus i mange forskjellige farger.
Velg transfer print som teknikk og legg til dette alternativet hvis det skal være individuelle navn.
| Materiale | Porslin |
| Høyde | 99 mm |
| Kapasitet | 280 ml |
| Diameter | 84 mm |
| Carton Størrelse | 43 cmx48,5 cmx45,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 210,00 kr
Fra 153,00 kr
Fra 167,00 kr
Fra 143,00 kr
Fra 54,00 kr
Fra 62,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |