En storselger i klassisk form og med et stort utvalg av fargekombinasjoner
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 76,50 | 61,50 | 45,35 | 43,70 | 35,60 | 33,45 | 31,65 | 29,95 | 29,90 |
Sort (01)
Klassisk gaveeske som finnes i mange ulike farger.
Klassisk gaveeske som finnes i mange ulike farger.
Emballasje med åpning som viser avtrykk på kruset fra drikkesiden.
Gaveeske som kan trykkes i ditt eget design
Gaveeske til to krus i mange forskjellige farger
Gaveeske til 4 krus i mange forskjellige farger.
Gaveeske til 6 krus i mange forskjellige farger.
Emballasje i form av liten koffert.
Emballasje i form av liten koffert.
Velg transfer print som teknikk og legg til dette alternativet hvis det skal være individuelle navn.
| Materiale | Keramik |
| Høyde | 95 mm |
| Kapasitet | 300 ml |
| Diameter | 80 mm |
| Carton Størrelse | 43 cmx48,5 cmx45,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 210,00 kr
Fra 153,00 kr
Fra 167,00 kr
Fra 143,00 kr
Fra 54,00 kr
Fra 62,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |