Hvitt krus av porselen. Den uvanlige formen på håndtaket er perfekt for kreative design.
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 111,00 | 88,00 | 65,50 | 62,50 | 51,00 | 47,90 | 45,05 | 42,75 | 42,15 |
Hvid (02)
Klassisk gaveeske som finnes i mange ulike farger.
Emballasje med åpning som viser avtrykk på kruset fra drikkesiden.
Gaveeske til to krus i mange forskjellige farger
Gaveeske til 4 krus i mange forskjellige farger.
Gaveeske til 6 krus i mange forskjellige farger.
Emballasje i form av liten koffert.
Elegant snøhvit emballasje med perfekt matchet innsats som stabiliserer krus.
Velg transfer print som teknikk og legg til dette alternativet hvis det skal være individuelle navn.
| Materiale | Royalvit porslin |
| Høyde | 100 mm |
| Kapasitet | 280 ml |
| Diameter | 85 mm |
| Carton Størrelse | 41 cmx46 cmx46 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 210,00 kr
Fra 153,00 kr
Fra 167,00 kr
Fra 143,00 kr
Fra 54,00 kr
Fra 62,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |