Keramisk krus med moderne design og matt overflate. Kapasitet 370 ml. Tåler oppvaskmaskin for alle dekorasjonsmetoder. Kommer i en hvit gaveeske i papp.
| Antall | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 57,00 | 55,00 | 54,00 |
Hvit, matt grå
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Keramikk |
| Diameter | 9.5g |
| Størrelse | 9,1 x Ø 9,5 cmcm |
| Emballasje | 24st |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9.5kg |
| Emballasje | 32x54x22cm |
| GTIN / EAN | 8713159554905 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 10933 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 167,00 kr
Fra 153,00 kr
Fra 210,00 kr
Fra 143,00 kr
Fra 6,80 kr
Fra 26,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |