Et reklamekrus i populær, sylindrisk form. Modellen er dedikert til bruk av utskrifter av høy kvalitet ved å bruke Art Print-teknologien.
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 228,00 | 184,00 | 136,00 | 132,00 | 109,00 | 103,00 | 97,00 | 92,50 | 91,50 |
Guld (31)
| Materiale | Keramik |
| Høyde | 94 mm |
| Bredde | 81 mm |
| Kapasitet | 310 ml |
| Diameter | 81 mm |
| Størrelse | 81 mmx94 mm |
| Carton Størrelse | 43 cmx48,5 cmx45,5 cm |
| Leveringstid | Ca 1 arbetsvecka |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 210,00 kr
Fra 153,00 kr
Fra 167,00 kr
Fra 143,00 kr
Fra 54,00 kr
Fra 62,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |