Kan kun kjøpes på 1000-tallet
Biologisk nedbrytbar enkeltveggskopp laget av enkeltlags papir ? dårlig varmeisolasjon, men av alle kopper kan størst mengde pakkes på én europall, så disse koppene er de billigste å transportere.
Mellomklasse kvalitetstrykk. Typisk kopp for automatbruk.
Vanligvis den billigste på de høyere volumene. Disse koppene er generelt tilgjengelige i et større antall og på spesiell forespørsel.
Vi kan tilby ulike kapasiteter og dimensjoner.
Bruk:
Bedrifter ? kopper for vann, juice.
Reklame ? produktprøver.
Maks drikketemperatur:
95 ?C
Materiallag:
Ett lag PE/PLA/vannbasert bestrøket papir.
Termisk isolasjon:
1 av 3
| Antall | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 9,55 | 6,97 | 5,29 |
Hvid (02)
| Variant | Antall |
|---|---|
| 110 ml | |
| 220 ml | |
| 280 ml | |
| 380 ml |
| Materiale | Papper |
| Høyde | 60 mm |
| Bredde | 45 / 62 mm |
| Kapasitet | 110 ml |
| Diameter | 45 / 62 mm |
| Størrelse | 45 / 62 mmx60 mm |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 31 cmx33 cmx25 cm |
| Leveringstid | Ca 4 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | EU |
| Sertifikat | Declaration of Compliance |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 2,37 kr
Fra 16,45 kr
Fra 14,70 kr
Fra 63,50 kr
Fra 15,00 kr
Fra 8,59 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |