Brite-Americano® POP termokopp inneholder 47 % resirkulert Prevented Ocean Plastic. Takket være en verdensnyhet innen resirkulering kan engangskopper av polypropen nå samles inn og mekanisk resirkuleres til nye produkter for bruk til mat og drikke, akkurat som denne! Faktisk forvandler denne termokoppen 20 engangsplastkopper til en kopp som kan brukes om og om igjen og deretter resirkuleres igjen! Denne termokoppen med dobbel vegg er laget for holdbarhet og stil i hverdagen, med et sikkert skrulokk og en generøs kapasitet på 350 ml ideell for både varme og kalde drikker. Det fargerike, omsluttende designet er støpt direkte inn i produktet, noe som sikrer en livlig og langvarig finish som ikke falmer eller flasser av med tiden. Termokoppen er uten BPA og fullt resirkulerbar. Den er testet i henhold til EN128751-standarder og tåler både oppvaskmaskin og mikrobølgeovn, noe som gir brukervennlighet uten at det går på bekostning av kvaliteten. En praktisk og gjenbrukbar løsning til daglig bruk hjemme, på kontoret eller på farten. Produsert i Storbritannia.
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 94,00 | 84,00 | 76,00 | 74,00 |
Sandstein
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | STORBRITANNIA |
| Materiale | 12% PP plast og 41% Resirkulert PP plast og 47% Resirkulert PP plast (POP) |
| Diameter | 7.5g |
| Størrelse | 15,5 x Ø 7,5 cmcm |
| Emballasje | 50st |
| Bruttovekt | 8.2kg |
| Vekt | 7.79kg |
| Emballasje | 45x41x52cm |
| GTIN / EAN | 8713159771494 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 10000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 448,00 kr
Fra 133,00 kr
Fra 424,00 kr
Fra 300,00 kr
Fra 116,00 kr
Fra 151,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |