Subtil avslutning av den nedre delen av koppen i form av symmetriske utstikk. Porselen, dobbelvegg, som gir utmerka varmeisolasjon. Tett deksel.
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 268,00 | 214,00 | 158,00 | 151,00 | 123,00 | 116,00 | 109,00 | 104,00 | 103,00 |
Hvid (02)
Klassisk gaveeske som finnes i mange ulike farger.
Emballasje med åpning som viser avtrykk på kruset fra drikkesiden.
Gaveeske til to krus i mange forskjellige farger
Velg lokkfargen som passer til designet ditt. Mange farger tilgjengelig.
Velg transfer print som teknikk og legg til dette alternativet hvis det skal være individuelle navn.
| Materiale | Porslin |
| Høyde | 148 mm |
| Kapasitet | 300 ml |
| Diameter | 90 mm |
| Carton Størrelse | 36,5 cmx50,5 cmx43 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 133,00 kr
Fra 448,00 kr
Fra 146,00 kr
Fra 116,00 kr
Fra 300,00 kr
Fra 300,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |