Isolert kopp med doble vegger med sølesikkert skrulokk. Lokk med klips som hindrer søl og tetter uten silikon, for å sikre et fullt ut resirkulerbart krus. Miks & Match farger for å lage din perfekte kopp. Produsert i Storbritannia. Pakket i resirkulert PE plastpose. BPA fri. Tåler oppvaskmaskin.
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 92,00 | 80,00 | 74,00 | 72,00 |
Hvit, gul
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Opprinnelsesland | STORBRITANNIA |
| Materiale | PP plast |
| Diameter | 9.45g |
| Størrelse | 15,4 x Ø 9,45 cmcm |
| Emballasje | 60st |
| Bruttovekt | 6.3kg |
| Vekt | 5.98kg |
| Emballasje | 49x50x40cm |
| GTIN / EAN | 8713159373292 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 10000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 146,00 kr
Fra 448,00 kr
Fra 133,00 kr
Fra 151,00 kr
Fra 424,00 kr
Fra 116,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |