Keramisk termokopp med et stilig bambuslokk. Den dobbeltveggede keramiske konstruksjonen sikrer at det ikke samles kondens på utsiden av termokoppen. Det sølbestandige skrulokket er laget av bærekraftig og miljøvennlig bambustre. BPA fri, testet og godkjent i henhold til tysk lovgivning for matsikkerhet (LFGB). Testet og godkjent for ftalater i henhold til REACH forskriftene. Kapasitet 300 ml. Håndvask anbefales. Kommer i en hvit gaveeske i papp.
| Antall | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 260,00 | 250,00 | 240,00 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Keramikk, Bambus tre |
| Diameter | 6.8g |
| Størrelse | 6,8 x 18,4 x 6,8 x Ø 6,8 cmcm |
| Emballasje | 24st |
| Bruttovekt | 16kg |
| Vekt | 15.2kg |
| Emballasje | 50x34x22cm |
| GTIN / EAN | 8713159569817 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 964 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 146,00 kr
Fra 448,00 kr
Fra 133,00 kr
Fra 151,00 kr
Fra 424,00 kr
Fra 116,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |