Bordsflagg som kan trykkes i eget design, eller som nasjonsflagg
| Antall | 25 | 50 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 216,00 | 194,00 | 173,00 | 151,00 |
Hvid (02)
Metallfot for våre standardstenger. Vi har også marmorføtter.
Stang for stativer og bordflagg (45 cm). Sølvmetallisk, flaggstang for bordflagg.
| Materiale | Polyester, metall |
| Høyde | 160 mm |
| Bredde | 240 mm |
| Størrelse | 240 mmx160 mm |
| Leveringstid | Ca 3 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 2,38 kr
Fra 16,55 kr
Fra 14,80 kr
Fra 15,10 kr
Fra 63,50 kr
Fra 45,60 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |