Bær telefonen sikkert og stilig med Vega mobilstropp, med et midtstykke laget av resirkulert plast. Dette gjennomtenkte materialvalget tilfører et mer bærekraftig element, samtidig som det gir en ideell overflate for merkevareprofilering, noe som gjør stroppen egnet for daglig bruk, kampanjer og arrangementer.
0,05 kg
| Antall | 1 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 26,00 | 25,00 | 24,00 |
Solid svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 53 |
| CO2-avtrykk | 0,05 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert PET Polyester |
| Størrelse | 84,5 x 0,6 x 0,6 cm |
| Emballasje | 300stk |
| Bruttovekt | 8kg |
| Vekt | 7,6kg |
| Emballasje | 24x31x32cm |
| GTIN / EAN | 8713159757344 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 8707 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 9,60 kr
Fra 12,40 kr
Fra 25,00 kr
Fra 25,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |