Beat Box 6 W høyttaleren har en brukstid på 68 timer og fullades på 23 timer. Bluetooth® versjon 5.3 gir en stabil tilkobling til andre enheter. Med en mikrofon og håndfrifunksjon for enkel håndtering av telefonsamtaler. IPX5 vannmotstandsnivå.
6,62 kg
| Antall | 1 | 100 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 229,00 | 222,00 |
Grå
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 12 |
| CO2-avtrykk | 6,62 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | ABS plast |
| Størrelse | 9 x 11,8 x 9 cm |
| Emballasje | 20stk |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9,5kg |
| Emballasje | 19x26x17cm |
| GTIN / EAN | 8713159671008 |
| GPSR-Informasjon | Avenida Cervantes N49 Modulo 25 48970 Basauri Bizkaia Spain sat@prixton.com |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 168 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 408,00 kr
Fra 210,00 kr
Fra 586,00 kr
Fra 265,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |