Denne 1 meter lange ladekabelen på 60 W har en stilig gummi- og metallfinish. Den er utstyrt med ledninger laget av resirkulerte plastflasker og doble lysende logoer, hver kan tilpasses og eventuelt være annerledes. Den er utstyrt med tre kontakter (2 × Type-C og 1 × Lightning), og kan lade to eller tre enheter samtidig. Den doble USB-A og USB-C inngangen sikrer full kompatibilitet med de nyeste datamaskinene, inkludert USB-C modeller. Kabelen har dobbeltsidig tilpasning og leveres pakket i et resirkulerbart TPU hylster med en bakside av resirkulert papir.
4,64 kg
| Antall | 1 | 50 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 280,00 | 270,00 |
Melert svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 33 |
| CO2-avtrykk | 4,64 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert PET plast |
| Størrelse | 100 x 1,2 x 2,6 cm |
| Emballasje | 200stk |
| Bruttovekt | 10,5kg |
| Vekt | 9,8kg |
| Emballasje | 50x30x3cm |
| GTIN / EAN | 8713159768326 |
| GPSR-Informasjon | SCX Design 44 rue de la Jonquière 75017 Paris (France) +33 1 86 95 99 88 contact@scx.design |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 0 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 70,00 kr
Fra 84,00 kr
Fra 210,00 kr
Fra 62,00 kr
Fra 72,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |