Uttrekkbar ladekabel laget av ABS med bambusdetaljer. Med USB-C, lyn og USB-A. Individuelt pakket i brun papppose.
Sort (01)
| Materiale | ABS, Bambus, TPE, aluminiumslegering med forkrommet |
| Høyde | 1,5 cm |
| Lengde | 15,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 32/13.7 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 100/400 |
| Carton Størrelse | 34,5 cmx46,8 cmx25,2 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EMC, D.o.c. EMC/UKCA, PAHs, RoHS, Formaldehyde, PCP, SCCP |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI97658601 | 6002 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 84,00 kr
Fra 80,00 kr
Fra 62,00 kr
Fra 70,00 kr
Fra 80,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |