Trådløs ladepute i bambus som trådløst kan lade alle Qi aktiverte enheter med en ladehastighet på maks. 15 W. Leveres med en 50 cm resirkulert TPE kabel med både Type-C og USB-A inngangskontakter. Bambusen som brukes kommer fra ansvarlige kilder.
4,66 kg
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 94,00 | 90,00 | 88,00 | 86,00 |
Tre
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 54 |
| CO2-avtrykk | 4,66 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | FSC sertifisert bambus |
| Diameter | 9cm |
| Størrelse | 0,9 x Ø 9 cm |
| Emballasje | 100stk |
| Bruttovekt | 8kg |
| Vekt | 7,6kg |
| Emballasje | 19x49x26cm |
| GTIN / EAN | 8713159666394 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCIFSC® |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 4185 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 25,00 kr
Fra 114,00 kr
Fra 35,00 kr
Fra 11,80 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |