Vanntett plastbeskyttelsespose for mobile enheter, med lukkestripe. Inkludert ledning (med sikkerhetslukking) ca 46 cm lang. Du kan betjene skjermen på telefonen din som vanlig takket være det spesielle materialet på dekselet.
Hvid (02)
| Materiale | PVC |
| Høyde | 0,1 cm |
| Bredde | 11 cm |
| Lengde | 26,5 cm |
| Størrelse | 11 cmx0,1 cmx26,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 26/11.8 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 28 cmx48 cmx22 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Waterproof/water resistant, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI781102 | 24634 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 62,00 kr
Fra 17,00 kr
Fra 20,00 kr
Fra 26,10 kr
Fra 19,45 kr
Fra 2,38 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |