45 000 mAh høykapasitets Fuel Series-mobilbank har 2x ultraraske USB-C PD-porter og 1x USB-A-port. Dette lar deg lade ulike mobile enheter og til og med laptoper raskt! Det unike mønsteret på mobilladeren skaper et kraftig utseende. Output: 1x USB-C 67 W strømforsyning, 1x USB-C 27 W-strømforsyning og 1x USB-A 22,5 W. Leveres med en USB-C til USB-C-kabel og en brukerveiledning.
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 1780,00 | 1720,00 | 1690,00 | 1670,00 |
Midnatt svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert ABS plast |
| Størrelse | 17,8 x 3 x 9,7 cmcm |
| Emballasje | 10st |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8.55kg |
| Emballasje | 24x26x29cm |
| GTIN / EAN | 8713159664215 |
| GPSR-Informasjon | TELCO ACCESSORIES GROUP Hoofdveste 19 3992DH Houten The Netherlands support@tag.nl |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 0 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 910,00 kr
Fra 198,00 kr
Fra 670,00 kr
Fra 440,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |