Acrux mobilladeren på 10 000 mAh er laget av resirkulert plast. Den er utformet for rask og praktisk lading uansett hvor du er. Den har en 35 W USB-C inn/ut-port og en 18 W USB-A-port, samt en innebygd USB-C- og Lightning-kabel. Dermed kan du lade enhetene dine uten å trenge ekstra tilbehør. En digitalt skjerm viser raskt ladeprosenten, noe som gjør det enkelt å overvåke batterinivået. Perfekt for å holde smarttelefoner og nettbrett ladet gjennom hele dagen.
4,88 kg
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 440,00 | 420,00 | 410,00 | 400,00 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 58 |
| CO2-avtrykk | 4,88 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert ABS plast |
| Størrelse | 8,7 x 2,6 x 6,6 cm |
| Emballasje | 40stk |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8,55kg |
| Emballasje | 20x21x38cm |
| GTIN / EAN | 8713159729082 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiRCSBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 2879 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 9,60 kr
Fra 12,40 kr
Fra 25,00 kr
Fra 25,00 kr
Fra 6,40 kr
Fra 114,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |