Nøkkelholder i sinklegering med bambushusdetalj og metallring. Hull på toppen. Individuelt pakket inn i en brun kraftpapirhylse.
Brun (11)
| Materiale | Jern, Bambus, Sinklegering |
| Høyde | 0,4 cm |
| Bredde | 4 cm |
| Lengde | 4,8 cm |
| Størrelse | 4 cmx0,4 cmx4,8 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 19/8 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 25 cmx38 cmx23 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI109719811 | 13364 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 312,00 kr
Fra 334,00 kr
Fra 5,30 kr
Fra 14,20 kr
Fra 8,60 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |