Nylon (420D) blyanthus med glidelås.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Koboltblåt (23)
| Materiale | Polyester 420D |
| Høyde | 9,1 cm |
| Bredde | 0,4 cm |
| Lengde | 20,6 cm |
| Størrelse | 0,4 cmx9,1 cmx20,6 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 17/8.12 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 200/400 |
| Carton Størrelse | 24 cmx44 cmx23 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Lead, Formaldehyde, Colour Release |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI359823 | 5776 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 2,90 kr
Fra 16,05 kr
Fra 7,56 kr
Fra 11,20 kr
Fra 11,90 kr
Fra 7,74 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |