En tøff, ny generasjon penner som redefinerer moderne skriving og skriver om reglene. Kombinasjonen av ergonomi og design gir en uvanlig kuleform med perfekt vekt og balanse. Leveres i Parker gaveeske. Leveres med en kulepennrefill. Eksklusiv design.
| Antall | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 322,00 | 308,00 | 300,00 |
Solid svart, sølv
Pålitelige skriveredskaper som utstråler håndtverkskunnskap og kvalitet.
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Messing |
| Diameter | 1.2g |
| Størrelse | 14 x Ø 1,2 cmcm |
| Emballasje | 200st |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8.7kg |
| Emballasje | 35x23x24cm |
| GTIN / EAN | 8713159162148 |
| GPSR-Informasjon | Newell Poland Services Sp. Z.o.o. Poznan 61-894 Poland www.parkerpen.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 1834 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 4,80 kr
Fra 4,80 kr
Fra 5,30 kr
Fra 128,00 kr
Fra 179,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |