Slank kulepenn med eksklusiv design tilgjengelig i tre ledende farger. Forhåndsfylt med sort blekk, pakket i en ''LUXE''-gaveeske.
0,15 kg
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 96,00 | 92,00 | 90,00 | 88,00 |
Matt svart
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 4 |
| CO2-avtrykk | 0,15 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Messing |
| Diameter | 1,1cm |
| Størrelse | 13,8 x Ø 1,1 cm |
| Emballasje | 200stk |
| Bruttovekt | 13kg |
| Vekt | 12kg |
| Emballasje | 53x37x29cm |
| GTIN / EAN | 8713159556008 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 661 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 4,60 kr
Fra 4,60 kr
Fra 5,00 kr
Fra 128,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |