Bagasjelapp med stropp for sikker festing til eiendelene dine. Laget av resirkulerte materialer (PU), noe som bidrar til å redusere avfall samtidig som den gir slitesterk, fleksibel demping og langvarig ytelse. Inkluderer en innebygd sporingsenhet som er kompatibel med Apple Find My og Android FindHub, med plass på innsiden til et kort med personlig informasjon. Kan brukes på nytt. Individuelt pakket i en eske av kraftpapir.
Sort (01)
| Materiale | Resirkulert polyuretan |
| Høyde | 1 cm |
| Bredde | 6 cm |
| Lengde | 9 cm |
| Størrelse | 6 cmx1 cmx9 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 24.5/3.4 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 33 cmx41,5 cmx14 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI145541401 | 0 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 130,00 kr
Fra 118,00 kr
Fra 18,40 kr
Fra 3,60 kr
Fra 19,40 kr
Fra 11,60 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |