Reisetilbehør i rPET 300D. Et rom med flere lommer for kabler og reisedokumenter. Med borrelås for frontlomme. Inkludert rPET-etikett.
Sort (01)
| Materiale | Metall, Polyester 600D, EVA, PE, Nylon 210D, Mesh, Svamp, rPET |
| Høyde | 13,5 cm |
| Bredde | 7 cm |
| Lengde | 21,7 cm |
| Størrelse | 7 cmx13,5 cmx21,7 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 145/12.2 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 46 cmx50 cmx32 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Lead, Heavy Metals Migration, Formaldehyde, Colour Release |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI104160501 | 3537 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 470,00 kr
Fra 313,00 kr
Fra 431,00 kr
Fra 470,00 kr
Fra 471,00 kr
Fra 214,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |