PP-fløyte (90 dB) med kompass og termometer på siden. Termometeret vises i Celsius. Inkluderer en 100 cm polyester halssnor med ABS sikkerhetsspenne. Individuelt pakket i brun pappeske.
Sort (01)
| Materiale | ABS, PP |
| Høyde | 6 cm |
| Bredde | 2,8 cm |
| Lengde | 3,4 cm |
| Størrelse | 2,8 cmx6 cmx3,4 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 15.6/9.6 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 200/400 |
| Carton Størrelse | 33 cmx38 cmx27,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI117143101 | 15518 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 689,00 kr
Fra 17,20 kr
Fra 39,00 kr
Fra 440,00 kr
Fra 66,00 kr
Fra 290,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |