Sammenleggbar håndvifte i papir med plastgrep.
Gul (06)
| Materiale | PS, Trefritt papir |
| Høyde | 1 cm |
| Bredde | 24 cm |
| Lengde | 26,5 cm |
| Størrelse | 24 cmx1 cmx26,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 12/7.87 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/500 |
| Carton Størrelse | 34,5 cmx54 cmx18 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead, PCP |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI900106 | 16578 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 689,00 kr
Fra 17,60 kr
Fra 460,00 kr
Fra 290,00 kr
Fra 41,00 kr
Fra 66,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |