Indikator som viser intensiteten i solens UV-stråler. Opp til tre logofarger og fire indikatorfarger inkludert. Kjetting og splitring
| Antall | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 29,00 | 27,45 | 27,30 | 24,95 | 24,40 |
Grå (03)
| Variant | Antall |
|---|---|
| 30 mm (30 mm x 30 mm) | |
| 40 mm (40 mm x 40 mm) | |
| 50 mm (50 mm x 50 mm) | |
| 60 mm (60 mm x 60 mm) | |
| 70 mm (70 mm x 70 mm) | |
| 80 mm (80 mm x 80 mm) |
| Materiale | Mjuk PVC |
| Høyde | 3 mm |
| Bredde | 30 mm |
| Lengde | 30 mm |
| Størrelse | 30 mmx3 mmx30 mm |
| Pakket i polybag | Ja |
| Leveringstid | ca 4-5 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 689,00 kr
Fra 17,20 kr
Fra 39,00 kr
Fra 440,00 kr
Fra 66,00 kr
Fra 290,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |