T-skjorte i bomull for plysjdyr (5012, 8084, 8091, 747962, 747992, 748030, 1014878, 1014879, 1014880, 1014881).
Hvid (02)
| Materiale | Bomull |
| Høyde | 1 cm |
| Bredde | 10 cm |
| Lengde | 21 cm |
| Størrelse | 10 cmx1 cmx21 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 13/10.9 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 35,5 cmx46 cmx36 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN71-3, Cadmium, EN71-1, EN71-2, AZO Dyes/Amines, SVHC\'s, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI501302 | 12371 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 387,00 kr
Fra 2,38 kr
Fra 16,55 kr
Fra 14,80 kr
Fra 15,10 kr
Fra 63,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |