Plysj lekehund. Broderi øyne. Inkluderer en merkelapp for utskriftsformål.
Multicolor (09)
| Materiale | Polyester, Polypropylen |
| Høyde | 13 cm |
| Bredde | 9 cm |
| Lengde | 11 cm |
| Størrelse | 9 cmx13 cmx11 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 42/6.8 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 40 cmx60 cmx40 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN71-3, Cadmium, EN71-1, EN71-2, AZO Dyes/Amines, Lead, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI101488509 | 2236 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 387,00 kr
Fra 2,33 kr
Fra 14,65 kr
Fra 5,05 kr
Fra 34,65 kr
Fra 9,11 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |