Bomullsveske (80 gr / m²) løpesnor med sett med 3 tenkespill i stål.
Khaki (13)
| Materiale | Jern, Bomull |
| Høyde | 1,5 cm |
| Bredde | 8 cm |
| Lengde | 12 cm |
| Størrelse | 8 cmx1,5 cmx12 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 72/15.8 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 25/200 |
| Carton Størrelse | 28,5 cmx41 cmx23 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN71-1, EN71-3, Cadmium, EN71-2, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, Washing/Cleansing 2009/48/EC, UKCA, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI881413 | 477 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 104,00 kr
Fra 29,00 kr
Fra 20,35 kr
Fra 10,10 kr
Fra 135,00 kr
Fra 83,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |