Sparegris, inkludert trebørste og fem malingsfarger (trykk ikke tilgjengelig).
Hvid (02)
| Materiale | Aluminium, Tre, Heste hår, Aquarelle maling, Dolomitt |
| Høyde | 7,2 cm |
| Bredde | 7,5 cm |
| Lengde | 11 cm |
| Størrelse | 7,5 cmx7,2 cmx11 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 193/10.68 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 26,5 cmx52,5 cmx32,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Safety Data Sheet (SDS), EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2, SVHC\'s, PCP, SCCP, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
| Lagersaldo GI190602 | 17805 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 32,00 kr
Fra 11,60 kr
Fra 5,50 kr
Fra 13,00 kr
Fra 20,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |