Stilig isolert flaske av RCS sertifisert resirkulert rustfritt stål, med en enkel knappeåpningsmekanisme. Kolben er lekkasjesikker, og med sin kobbervakuumisolasjon holdes drikke varm eller kald i flere timer. Kapasitet 450 ml. Presenteres i gaveeske av resirkulert papp.
1,29 kg
| Antall | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 250,00 | 240,00 | 230,00 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 54 |
| CO2-avtrykk | 1,29 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert rustfritt stål, PP plast |
| Diameter | 6,5cm |
| Størrelse | 6,9 x 21,4 x 6,9 x Ø 6,5 cm |
| Emballasje | 24stk |
| Bruttovekt | 8kg |
| Vekt | 7,6kg |
| Emballasje | 44x30x28cm |
| GTIN / EAN | 8713159603955 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
| Nåværende | 810 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |