Polywood-sett med ball og racket samt sjakk- og ludo-spill, leveres i en svart nylonveske. Tre-racketene er 100 % FSC®-sertifiserte.
Sort (01)
| Materiale | PVC, PP, Tre, Nylon, Polywood |
| Høyde | 1 cm |
| Bredde | 26 cm |
| Lengde | 38,5 cm |
| Størrelse | 26 cmx1 cmx38,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 380/10.08 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 41 cmx42 cmx36 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Lagersaldo GI140487401 | 3380 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 39,00 kr
Fra 19,40 kr
Fra 25,00 kr
Fra 17,00 kr
Fra 92,00 kr
Fra 168,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |