Hold deg forfrisket med denne enkeltveggs vannflasken på 650 ml, laget av RCS sertifisert resirkulert rustfritt stål. Den har et klart skrulokk som er sølesikkert for bekymringsfri bruk, mens den integrerte løkken med et fargeinnslag gjør den enkel og komfortabel å bære. Lett og stilig, den perfekte følgesvennen for dine hverdagsaktiviteter.
0,89 kg
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 59,00 | 58,00 | 57,00 | 56,00 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 62 |
| CO2-avtrykk | 0,89 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 90% RCS sertifisert resirkulert rustfritt stål og 10% PS plast |
| Diameter | 6,6cm |
| Størrelse | 7,6 x 24,5 x 6,6 x Ø 6,6 cm |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 8kg |
| Vekt | 7,6kg |
| Emballasje | 36x71x26cm |
| GTIN / EAN | 8713159718574 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiRCSBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkekostnad forutsetter trykkeklar original. |
| Nåværende | 4952 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 134,00 kr
Fra 146,00 kr
Fra 134,00 kr
Fra 138,00 kr
Fra 275,00 kr
Fra 122,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |